תאונות דרכים

תחום הנזיקין בכלל ותחום נזקי הגוף בפרט מחייב פעולה מול מספר ארגונים נבדלים, ויש מקרים שבהם פגיעה אחת גוררת זכויות תביעה נגד מספר גורמים ובמערכות משפט שונות. במשרד יקותיאלי עמירן נבחן כל תיק לגופו, וניתן מענה וייצוג משפטי בכל התחומים הנדרשים.

 

משרד יקותיאלי עמירן מתבסס על המוניטין רב־השנים של משרד עורך הדין יקותיאלי, וניתן בו טיפול משפטי מקצועי ואיכותי תוך שימת לב לפרטים ויחס אישי. הנפגע ובני משפחתו זוכים לליווי מקצועי וענייני ובה בעת אישי ותומך.

מיקומו של המשרד הקטן בשכונה בצפון תל אביב, מוקף ירק, משרה רוגע ושקט. הפונים למשרד מתקבלים בחום, זוכים להתייחסות רצינית ומקיפה ונעזרים בניסיון הרב שנצבר על ידי עורכת הדין תמר יקותיאלי עמירן.

service
servicetwo

במסגרת המשרד ניהלנו מגוון תיקים בתחומים שונים של דיני הנזיקין, באותה עת בעיקר מצדו השני של המתרס, כלומר ייצגנו נתבעים כגון חברות ביטוח, קופות חולים ובתי חולים בתחומי הרשלנות הרפואית והרשלנות המקצועית. כיום יש לי לכן מומחיות רבה, כשאני מייצגת תובעים, גם בזווית הראייה של הצג שכנגד, ואני מתכוננת מראש להשיב לכל הטענות שהוא עשוי להעלות.

 

לאחר פטירתו של אבי, הקמתי את המשרד העצמאי שלי על יסוד משרדו וצירפתי אלי "שחקני חיזוק" בדמות מספר מומחים ויועצים בתחומים נוספים ומשיקים, כמו דיני עבודה ודיני משפחה. במהלך השנים התנדבתי כיועצת במסגרת הסניף באשדוד של עמותת "ידיד" בעזרה לעולים חדשים ושם נחשפתי יותר ויותר לבעיות של האזרח הקטן מול הארגונים והביורוקרטיה והחלטתי להתמקד בייצוג תובעים ולא נתבעים. כיום אנו מספקים יעוץ משפטי בעיקר לאנשים פרטיים, למגישים תביעות נזיקין ונזקי גוף למיניהן.

מאז ינואר 2015 חברה בקבוצת להב BNI -קבוצת אנשי עסקים .

סיפורי מקרה

yaadv
תאונות דרכים

רוכבת אופנוע זכתה בפיצויים מוגדלים

קרא עוד >>
yaadv
רשלנות רפואית

תביעת נערה על התרשלות במרכז רפואי

קרא עוד >>
yaadv
תאונות עבודה

פיצויים לעובדת שמעדה לתוך בור

קרא עוד >>
yaadv
תביעות ביטוחיות

פיצוי עובדת עקב פיברומיאלגיה

קרא עוד >>

לפנייה דיסקרטית ללא התחייבות

מה סיכויי התביעה שלי?

ליעוץ ראשוני ללא עלות דילוג לתוכן