תביעות רשלנות רפואית

עו"ד עם הבנה רפואית

תביעות בגין רשלנות רפואית הינן מורכבות ודורשות ניסיון רב והבנה בתחומים רפואיים ומשפטיים כאחד.

עורכת הדין יקותיאלי ייצגה בעבר בתי חולים, קופות חולים ורופאים בתביעות רשלנות רפואית וניסיונה בתחום ייחודי זה מאפשר לה לייצג תובעים רבים במקרים מורכבים.
תביעת רשלנות רפואית מוגשת לרוב כנגד רופא, קופת חולים או בית חולים עקב רשלנות רפואית, נזק מטיפול רפואי, ניתוח כושל, טיפול שיניים, התרשלות בניתוח פלסטי או אסתטי או התרשלות במהלך לידה.
התביעה מתמקדת בבקשת פיצוי עבור נזק שנגרם למטופל עקב חריגה מהסטנדרט הרפואי המקובל בעת מתן הטיפול הרפואי. כדי לזכות בפיצוי אנו נוכיח כי הייתה התרשלות בטיפול הרפואי, כי נגרם נזק וכי קיים קשר סיבתי בין הטיפול הרשלני לבין הנזק שנגרם.

עומדים על זכויותיכם

אנו במשרד יקותיאלי עמירן מומחים בטיפול בנושא של תביעות רשלנות רפואית ועומדים על זכויותיכם לאורך כל שלבי התהליך.  תביעות של רשלנות רפואית יכולות להיות משמעותיות מבחינת היקף הנזקים ככל שתוכח אשמת המוסד הרפואי.

תוכלו לתבוע עבור כאב וסבל ואבדן הנאות חיים, הפסדי שכר, השתכרות ופגיעה בכושר ההשתכרות, קבלת עזרת מהזולת, טיפולים רפואיים, משקמים ואלטרנטיביים, הוצאות נסיעה וניידות ועוד.

small-pic-medical
servicetwo

מה עושים במקרה של רשלנות רפואית?

בתביעות רשלנות רפואית יש חשיבות גבוהה לקבלת מלוא התיעוד הרפואי ככל הניתן בסמוך לאירוע מקרה הנזק.

חשוב להיוועץ עמנו על מנת שננחה אתכם בקשר לסיכויי התביעה ונפנה אתכם למומחה רפואי מתאים. במקביל, חשוב גם שבני משפחה וקרובים יעלו על הכתב את התרשמותם מהאירוע.

חוות דעת של מומחים

בתביעות רשלנות רפואית לא כל טעות הינה רשלנות.  אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את המומחיות שלנו ואת רשת הקשרים עם מומחים רפואיים – במטרה לצרף חוות דעת מתאימות ולהציג את התביעה באופן שבה יקבע שהסטנדרטים הרפואיים הנדרשים הופרו. 

על מנת לברר מה מגיע לכם, בהתאם למקרה הפרטי שלכם, צרו עמנו קשר לייעוץ ראשוני ללא עלות
בטל': 03-6415653

שאלות ותשובות

בתביעות רשלנות רפואית יש חשיבות עליונה לקבלת מלוא התיעוד הרפואי ככל הניתן בסמוך לאירוע מקרה הנזק. כדאי שגם בני משפחה וקרובים יעלו על הכתב את התרשמותם מהאירוע.

חשוב להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום על מנת שינחה אתכם בקשר לסיכויי התביעה ויפנה את התובעים למומחה רפואי מתאים.

תביעות של רשלנות רפואית יכולות להיות משמעותיות מבחינת היקף הנזקים.

ניתן לתבוע, ככל שתוכח אשמת המוסד הרפואי, עבור כאב וסבל ואובדן הנאות חיים, הפסדי שכר, השתכרות ופגיעה בכושר ההשתכרות, עזרת הזולת, טיפולים רפואיים, משקמים ואלטרנטיביים, הוצאות נסיעה וניידות ועוד.

סיפורי מקרה

yaadv
תאונות דרכים

רוכבת אופנוע זכתה בפיצויים מוגדלים

קרא עוד >>
yaadv
רשלנות רפואית

תביעת נערה על התרשלות במרכז רפואי

קרא עוד >>
yaadv
תאונות עבודה

פיצויים לעובדת שמעדה לתוך בור

קרא עוד >>
yaadv
תביעות ביטוחיות

פיצוי עובדת עקב פיברומיאלגיה

קרא עוד >>

ליעוץ ראשוני ללא עלות

03-6415653

מה סיכויי התביעה שלי?

ליעוץ ראשוני ללא עלות דילוג לתוכן